Для перевірки організації та випуску SSL сертифіката з перевіркою компанії (Organization validation certificate/OV) або SSL сертифіката з розширеною перевіркою (Extended validation certificate / EV) Центр Сертифікації перевіряє ряд моментів, які можуть відрізнятися від однієї компанії до іншої, але базова перевірка виглядає наступним чином:

  1. Наявність організації у міжнародних жовтих сторінках.
  2. Наявність в whois-інформації домену назви організації.
  3. Свідоцтво про державну реєстрацію або наявність у державному реєстрі юридичних осіб.
  4. Перевірочний дзвінок — дзвонитимуть на телефон, який знайдуть у відкритих джерелах.

Процедура незначною мірою відрізняється для різних центрів сертифікації. Наприклад, Thawte, Symantec і GeoTrust можуть здійснити телефонний дзвінок російською, якщо вказати даний момент при відправленні документів на перевірку компанії. Comodo російськомовну підтримку не надає. Проте він дозволяє змінити контактну особу, якщо за офіційним номером телефону компанії відповідає людина, яка не володіє інформацією з випуску сертифіката або не знає англійську. Внести таку зміну необхідно при запиті підпису угоди користувача, яка надсилається на пошту після замовлення EV сертифіката. Ознайомитись з прикладом такої угоди можна далі:
EV SSL Certificate Subscriber Agreement
EV SSL Certificate Request Form — Simplified

Також може бути запрошений додатковий набір документів (на розсуд Центру Сертифікації), але основний вказаний вище.

Примітка:
У всіх документах, інформаційних джерелах, CSR-запиті, WHOIS-даних домену та інших місцях назва компанії та контактні дані про неї мають бути абсолютно ідентичними.

Також, для прискорення та спрощення процесу випуску сертифікату із зеленим рядком ми рекомендуємо зареєструвати для компанії DUNS-номер – це 9-тизначний ідентифікаційний номер, який присвоюється кожній компанії, що реєструється в базі D&B (Dun & Bradstreet). При перевірці компанії, Центри Сертифікації часто звертаються до відкритих інформаційних джерел, найбільшим і найавторитетнішим з яких є Dun & Bradstreet, база якого зберігає дані про більш ніж 140 мільйонів компаній світу. Присвоєний конкретного підприємства номер залишається незмінним протягом усього його існування.

Примітка:
DUNS-номер не є вимогою та не надає жодних гарантій випуску SSL. Але його наявність може позитивно вплинути на термін випуску сертифіката за умови, що на всіх ресурсах і документах зазначена ідентична інформація про компанію.

Як отримати DUNS?

Процедура отримання DUNS-номера абсолютно безкоштовна і її необхідно виконувати до моменту конфігурування SSL-сертифіката.

Контактна інформація D&B:

Представництво в Україні: http://www.dnb.ua/

Телефон для довідок: +38 (044) 499 0099

Адреса електронної пошти: info@dnb.ua

Для отримання DUNS необхідно:
  1. Перейти на сторінку надання номера DUNS. Тут же розміщено докладну інформацію про умови отримання номера.
  2. Пройти поетапну реєстрацію Вашої компанії

При розгляді запиту представники D&B можуть зв’язатися з вами для прискорення створення DUNS-номера. Перевірити наявність DUNS та інформацію за ним можна за наступною адресою.

Якщо у вас виникли питання про те, що таке SSL-сертифікат і як з ним працювати, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки.