Якщо ви отримуєте таке повідомлення, це означає, що не всі елементи сторінки передаються у зашифрованому вигляді. Причина цього не в сертифікаті, а в особливостях його встановлення. 

Найчастіше така ситуація виникає при встановленні SSL-сертифіката на домен, який вже обслуговує готовий сайт. Чим складніше сайт за своєю структурою, тим складніше буває знайти причину некоректної роботи алгоритму шифрування.

Ось приклад повідомлення про помилку, яку бачить відвідувач ресурсу.

Часткове шифрування

Часто власники ресурсів, які стикаються з подібними проблемами, не поспішають їх вирішувати — основну інформацію, мовляв, зашифровано, безпеку відвідувачів гарантовано — які проблеми. Однак самі відвідувачі так не вважають. По-перше, звідки їм знати, яка саме інформація шифрується, а яка — ні. По-друге, де гарантія, що якийсь елемент сайту не є «стороннім» і не використовується для перехоплення даних та шахрайства.

Тому, щоб зберегти довіру клієнтів та свою репутацію, краще подбати про забезпечення шифрування всіх даних. Незашифрованими можуть бути такі типи даних:

  • зображення;
  • таблиці стилей (CSS);
  • скрипти;
  • дані, що завантажуються з незахищених сертифікатом ресурсів сайту (найчастіше — під-доменів);
  • дані зі сторонніх ресурсів (реклама, відео тощо).

Якщо забезпечити шифрування будь-яких з цих елементів не вдається, можливо, має сенс від них відмовитися. Також, під час перевірки сайту в браузері рекомендується відключати плагіни. Деякі з них можуть підвантажувати на сторінку свої елементи. Якщо у вас виникли питання, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки.