Так, ви можете додати додаткові домени до випущеного сертифіката наступних типів:

Таким чином, для всіх сертифікатів SAN можна додати додаткові домени.

Як додати додаткові домени:

  1. Необхідно звернутися до розрахункового відділу за адресою billing@ssl.com.ua (з пошти або з тикет-системи в Панелі клієнта) та написати, скільки додаткових доменів вам потрібно.
  2. Потім вам буде виписано рахунок на вказану кількість нових додаткових доменів. При цьому, доплачувати не знадобиться, якщо сумарна кількість доменів, яку захищає сертифікат, і так включена у вартість. Іншими словами, при додаванні доменів у межах вже оплачених за сертифікат, додаткова плата не стягуватиметься.
  3. Після оплати рахунку необхідно перевипустити сертифікат та ввести всі додаткові домени, для яких з цього моменту буде використано сертифікат.
  4. Перевстановіть сертифікат на веб-сервері кожного домену.

Примітка 1:
Додати додатковий домен можна лише для типів SSL сертифікатів, які зазначені вище, за умови, що кількість доменів не перевищує максимальну кількість доменів, що захищаються.

Максимальну кількість доменів ви можете подивитись тут, натиснувши «Про сертифікат» під необхідним сертифікатом. Далі відкрийте «Детальні характеристики».

Max domain number

Примітка 2:
Ціна за додатковий домен є постійною і залежить лише від розрахункового періоду, вибраного для SSL-сертифіката від початку (один або два роки). Вона не змінюється залежно від періоду користування сертифікатом до додавання нового домену.

Шукаєте для сайту organization SSL або extended SSL? Ми пропонуємо сертифікати від відомих центрів сертифікації: Comodo EV SSL, GeoTrust EV SSL, Thawte та Symantec.